PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ?stanbul >>> Halifax

VuLTuRe
04-04-2007, 00:16
Arkada?lar bir aksilik olmaz ise ben nisan sonunda istanbuldan halifax kanadaya gidiyorum fakat hem bilet ekonomisi di?er yönden ise uçuş rahatl??? aç?s?ndan ne tercih etmeliyim çeli?kide kald?m.

Akl?mda

1 Lufthansa
2 KLM

alternatifleri var fakat netten inceledi?im fiyatlara göre 900€ dan ba?l?yor ücretler

dan??man?m?n ise buldu?u alternatif yanl?? hat?rlam?yorsam frankfurt aktarmal? lufthansa arac?l???yla 700€ gibi bir mebla idi

ben sizlerden akl?n?zda olan alternatifleri payla?man?z? bekliyorum

yard?m?n?z için ?imdiden teşekkürler ...

Sayg?lar ... herkese iyi uçuşlar

airboyist
04-04-2007, 01:25
air france a bak,çok seferleri var kanadaya

linsux
04-04-2007, 02:13
Kelkoo listesine gore, DLH en ucuz 4 fiyata sahip, 909Eur'dan basliyor.

hakan737
04-04-2007, 11:27
bende dün ak?am internet üzerinden fiyat veren sitelere bak?nd?m 700küsur€'a bilet var ama bence en yak?n bilet acentasna giderek yüzyüze fiyat alman?z? öneririm. Çünkü birçok bilet opsiyonu internet seçeneklerinde yok, halbuki bazen havayollar?n?n özel fiyatlar?n? acentelerde bulabiliyorsunuz.

ben e?er ihtiyac?m olursa TREK turizmi kullan?yorum ama benzer ?irketleride kullanabilirsiniz. Tavsiyem bir acentede yüzyüze fiyat almak ve orada an?nda sistem üzerinden alternatifleri de?erlendirmek.

enginaktan
04-04-2007, 12:34
Tarihleri ve kal?? süresini bana yazarsan?z, hemen bak?y?m haz?r sistem elimdeyken yard?m?c? olabilirim....

Ferdi Vefa
04-04-2007, 14:04
Arkada? in?allah biletini bulmu?tur. Bu sayede bizede Engin beyin harika sitesini gezme f?rsat? oldu. Çok güzel resimler. Tebrikler.

enginaktan
04-04-2007, 14:54
Çok teşekkürler Ferdi hocam sa?olun be?enmenize sevindim.Sayg?lar?mla.....

harekat
05-04-2007, 00:47
eger 200-300 euro az odemek istiyorsaniz biraz zahmet cekeceksiniz.
oncelikle sabiha gokcenden amsterdam schipole en ucuz biletle gidip orada en az 1 gununuzu harcayacaksiniz.zira klm ve yan kuruluslarinin ferry-pax ya da pax-ferry ucuslari oluyor kanadaya.
bunlar yolcu fazlasi sebebiyle konan ilave seferler.ama hergun en az 1 tane oluyor biraz da sans.eger o olmaz ise afrikali tasiyicilarin amerika ve kanada icin baglanti merkezi amsterdamdir.genelde baglantili ucus yapan chartercilar amerika kitasi icin burayi kullanirlar.

tabi bu firmalarin bazilarinin amsterdamdan yolcu kabulu haklari olmayabiliyor!

yani biraz da sans ama cok ucan arkadasim oldu.macera da olsa ucuza gelir!

VuLTuRe
07-04-2007, 22:49
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Tarihleri ve kal?? süresini bana yazarsan?z, hemen bak?y?m haz?r sistem elimdeyken yard?m?c? olabilirim....

<div align="right">Originally posted by enginaktan*-*04/04/2007*:* 13:34:56</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Engin bey ben 28 veya 29 nisan tarihlerinde istanbuldan halifaxa gitmeyi dü?ünüyorum san?r?m bana bu konuda yard?mc? olabilirsiniz.

Beni fiyatlar ve aktarmalar konusunda haberdar ederseniz sevinirim

Te?ekkürler

enginaktan
07-04-2007, 23:06
Hocam pm den mesaj att?m forumu me?gul etmeyelim gereken detaylar? ordan yaz???r?z.....