PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ?nternetten model sat?n al?m?

errayn
29-03-2007, 16:24
Herkese selamlar. Bugün www.boeingstore.com adresinden modellere bak?yordum da fiyatlar? çok uygun geldi fakat akl?ma ba?ka bir soru tak?ld?.E?er daha önce sat?n alan veya herhangi bir bilgisi olan arkada?lar varsa bana yard?mc? olabilirler diye dü?ündüm. Bu modellerden ald???m?z zaman kargo fiyat? ne tutar acaba ve nereden gönderiyorlar? Yakla??k olarak kaç günde elimde olur? Bilgisi veya fikri olan arkada?lar?n dü?üncelerini sab?rs?zl?kla bekliyorum. Herkese ?imdiden teşekkürler ve herzamanki gibi Keyifli Uçu?lar!!!

MD88
29-03-2007, 16:32
Kargo yonetminde tek secenek var,

Bende 787 Dreamliner Modelini almak istedim 1:200 Spesyal ama kargo fiyati neredeyse ucak kadar tutuyor.

Shipping Method:

International Air. Zone 10 Bangladesh, Cambodia, China, Cyprus, Egypt, Jordan, India, Israel, Kuwait, Lebanon, Maldives, Malta, Nepal, Oman, Pakistan, Qatar, Saudi Arabia, Slovakia, Slovenia, Sri Lanka, Syria, Turkey, United Arab Emirates, Yemen .

Estimated price: $25.50

ADDITIONAL FEES: You may be subject to import duties and taxes or other charges on delivery. All charges are the responsibility of the customer. For more information click here.

Delivery estimate based on ship date, not order date. Some items may not be available for immediate shipment.

errayn
29-03-2007, 20:05
Evrim hocam bilgiler için teşekkürler. Topic'i açt?ktan sonra az biraz ingilizcem ile boeing'in sitesinden bir?eyler ö?renebilir miyim diye dü?ündüm ve kurcalamaya ba?lad?m ve sizin de bahsetti?iniz shipping sayfas?na ula?t?m.Tercüme biraz zor oldu ama enaz?ndan yakla??k nekadar tutaca??n? ö?rendim. Asl?nda baz? modellerden daha pahal? kargo ücreti ama modeller çok kaliteli.

mavi
29-03-2007, 20:08
Bu nedenle; mumkunse toplu siparis vermenizde fayda var yada almaya niyetli birkac arkadas bir araya gelip tek siparis vermede. Boeing Store dan daha once alim yaptigim zamanlarda 3-4 gun icinde siparisim elime ulasiyordu. DHL kargo sirketi vasitasi ile gönderim yapmislardi. Hala DHL lemi calisiyorlar bilmiyorum ama 4 gunu gecmedigini soyleyebilirim.

Serhan Onur

errayn
30-03-2007, 06:54
Serhan kaptan shipping sisteminin bu kadar h?zl? çal??t???n? bilmiyordum zamanlama gerçekten güzel

bramage
04-04-2007, 09:24
yurtd???ndan sürekli plak getirtiyorum.DHL en h?zl?s?.Daha sonra ise Fedex geliyor.Ben bu ikisini tercih ediyorum neyse, boeing'in sitesinde 787 modeli vard? ah?ap.Fiyat?da çok uygundu,
k kalmam?? ama bekliyorum...