PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatsim e-mail sorunu!

bebe
18-02-2007, 20:07
Art?k online uçuş yapabilecek bir düzeye geldim ve vatsim'den üyelik al?p online uçuş yapmay? bekliyordum ama üyelik için gerekli her yeri doldurup üyeli?imi tamamla dedi?imde;

"The email address you entered is provided by a webmail service that does not authenticate its users. For network security purposes, we do not allow registrations from these domains. Please use a real email address provided by your Internet Service Provider."

diye bir mesaj ç?k?yor ben hotmail ,gmail ve yahoo mail adreslerimi yazd???mdada ayn? mesaj ç?k?yor.

Hangi mail adresini kullanmal?y?m ki bu hata ç?kmas?n?

hakan737
18-02-2007, 20:29
email adresinizin ISP kaynakl? bir email adresi olmas? gerekiyor, kendinize ait bir site varsa o bile kabul edilmez.

public email adresleri kabul edilmez, hotmail, yahoo veya gmail'i denemenize gerek yok.

kendisi ISP olan bir email account'u olmad?kça email adresinizi kabul ettiremezsiniz-ki zaten mesajda bunuda belirtmi?.

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">For network security purposes, we do not allow registrations from these domains. Please use a real email address provided by your Internet Service Provider.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

ltbaxh
18-02-2007, 23:07
Onur, mynet'ten ald???n mail adreslerini kabul ediyor vatsim. ISP kaynakl? mail adresleri genelde ücretlidir. Mynet'de ücretli ve ücretsiz iki seçenek var. E?er ben ücret ödemem bir mail adresine diyorsan mynet'i sorunsuzca kullanabilirsin.