PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbus'?n azmi..

pilot737
26-01-2007, 21:01
http://www.youtube.com/watch?v=b0XMk6bN9Io

ersin737
26-01-2007, 21:10
-Olay ?n A?rbus ?n azmi ile ne alakas? var onu anlamad?m. pilot un hakk?n? vermek laz?m diyece?im ama eminim pilot da yolcular kadar üçbuçuk atm??d?r. yolcular?n halini dü?ünmek bile istemiyorum. kuleyi dinlemeyip inmeye çal??an pilot ki indide acaba o uça?? tek parça halinde indirmeseydi bunun sorumlusu kim olucakd? onu merak ediyorum. bence o ini? için riske deymezdi.

ERS?N BOZKURT

pilot737
26-01-2007, 21:16
?çimden geldi?i için yazd?m Airbus un azmi diye :) Bence de pilotun hakk?n? vermek laz?m..

TC-BUG
26-01-2007, 22:05
Farkettiniz mi bilmiyorum short final daki uçak bir airbus lakin teker koymak üzere olan arkadan motorlu bir i? jeti san?r?m.Bu da habercilerin saçmal?klar?ndan birisi.Bence haber bulamam??lar limitler dahilindeki crosswind ini?leri anam anam bak nas? zor iniyor ?eklinde haber yapm??lar.

ersin737
26-01-2007, 23:28
-Onu farkettimde bunu a?rbus ?n yerine koyacaklar?n? tahmin etmedim ba?ka bir uça?? göstermi?e benziyordu haberi yapanlar bu kadar m? dü?üncesiz olabilirler tabi gerçekden o uça??n yerine göstermi?lerse ama havadaki uça?? ba?ka kanallarda da görmü?düm oan bir sözüm yok e?er dedi?imiz gibiyse ini?i saçmalam??lar.
hiç olmassa bir boing koysalard?. :)

ERS?N BOZKURT

erkal
27-01-2007, 00:22
Pilotu tebrik etmek içten bile de?il e?er o rüzgarda indirdiyse. Ayriyeten Sevgili Bu?ra Kaptan?m?za kat?l?yorum, süzülü?teki o uçak Airbus fakat yere teker koyan Airbus de?il de sanki bana Dash gibi geldi.
Ayr?ca merak etti?im iki ?ey var, birincisi ilk görüntülerdeki f?rt?na ile bo?u?an Airbus yere teker koyabildimi tabi ki koydu...(nedense göremedik) ikincisi görüntünün devam?ndaki yere teker koyan Airbus ile alakas? olmayan uçak o f?rt?nada nas?l indi?(video da iniyor:)? tabi ki cevab? mübala?a merakl?s? medyalarda...

?Y? UÇU?LAR...

Racer
27-01-2007, 08:21
Haberci 1: Abi, ucagi kacirdik inisi cekemedik. Nas#305; haber yapcaz simdi???

Haberci 2: Bosver ucag#305; ben dondum saguktan.... iste iniyor bi tane çek onu bi guzel montaj yapar#305;z ucak zorlukla indi diye yuttururuz...

Sanki de amac seyirciye yere inen bisey gostermek[xx(]