PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTHY AI

osengezer
11-12-2002, 09:28
Selamlar,

Uzun bir suredir bu forumlari takip ediyorum ve cok guzel seyler goruyorum. Herkes cok guzel isler yapiyor bende bir katkim olsun istedim, ve KTHY-VA icin KTHY-VA'nin trafileli ucus larini baz alarak AI trafigini yazdim (bir iki kucuk isi daha var). Tabii FS AI Nicosia-ERCAN ni tanimadigi icin onuda FS AI Airports'sa eklendi. Su anda benim MS FS simde Ercan'da ve diger uctugumuz noktalarda KTHY738-A310 ve su an kullanmasalarda 727 yedileri gormek buyuk zevk. Fakat en buyuk eksigimiz VA AI icin tasarlanmis ucak larimiz. Eger mevcut ucaklarimizi sistemde kullanirsak (Arti THY tarifleri ve ucaklari gerci THY nin Project AI repaintleri mevcut) frame rate cok dusuyor.

Acaba birileri Project AI (www.projectai.com) ucaklarinda 738-A310 nu repaint yapamazmi. Bu ucaklarin bende Base texturelari ve modelleri mevcut, ilgilenen varsa mail atabilirm.

Herkese iyi ucuslar.

*AI tarife icin KTHY Gaziantep/Oguzeli tafifesinide bilen varsa(Ucus no'su ile)gonderirseniz onu da ekleriz ucuz planlarimiza.

Bir sonraki asamada hava trafigine THY ve Bosforusu da eklemeyi dusunuyorum... ozaman tam bir ERCAN elde etmis olacagiz.

Oguz Sengezer

Oguz Sengezer