PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PMDG NG 737 aktivasyon

gürol
13-11-2018, 20:29
Arkadaşlar merhaba,

P3DV4 e hayırlısı ile geçtim. PMDG NG yi de aldım. Yüklemede sorun yarattı. Sürekli olarak Directx uyarısı verdi. Neyse internette araştırdım ve bu sorunu çözdüm.
Ancak seri numarasını kabul etmiyor. Server hatası yazıp error veriyor ve tekrar deneyin deyip duruyor.
Yine internette araştırdım. Aynı sorunu yaşayan insanların forumlarına göz gezdirdim. Ama net bir çözüm bulamadım.
Aranızda bu sorunu yaşamış arkadaşlar varsa bu deneyimlerini ve çözüm yollarını paylaşmalarını rica ediyorum.

Gürol USTAÖMEROĞLU
THY161

Cihat Kara
17-11-2018, 15:56
Gürol hocam, Pmdg'nin aktivasyon için arka planda çalıştırdığı flexnet uygulaması deaktif olmuş olabilir mi? Ben de pmdg'yi aktifleştirdikten sonra gereksiz programları kapatırken onu da kapatmıştım ve seri numarası girmiş olduğum halde tekrar aktivasyon yapmamı istemişti..

gürol
20-11-2018, 11:35
Cihat Kardeş, aktif idi. Durdurdum yine hata verdi. Sildim hiç tanımadı.
Zaten yaklaşık 1 haftadır PMDG ile yazışıyorum. Onlar da bir çözüm üretemediler.

Gürol USTAÖMEROĞLU
THY161

Cihat Kara
26-11-2018, 20:45
Anladım hocam. Windows 7'de benzer sorunu yaşayan bir tanıdığım vardı. Combofixle tarattığında sorun çözülmüştü. Belki muadili bir programla taratırsanız sorununuz çözülebilir.