PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NOTAM: olmazsa olmazlar

hakanunal00
08-08-2002, 14:41
Soyle bir sey de yapmaya ne dersiniz, forumdaki tum katilimcilardan toplayacagimiz bilgiler ile bir simulatorcunun makinesinde olmazsa olmaz airport/ scenery ve ucaklari listeleyelim. Hatta daha sonra bunlari tek bir CD'de toplayalim ve en azindan liste tarihinde guzel bir arsivimiz olur. 6 ayda bir de yeni yapimlarla CD'yi guncelleriz. Ozellikle benim gibi son zamanlarda tum gelismeleri yakalayamayan kullanicilar icin guzel bir toparlama firsati olur. Turk yapimlarini hemen hemen hallettigimize gore ikinci listeyi bu sekilde olusturalim derim. CD'ye basmasi benden, hem gelir bir cayimi icersiniz, veya posta ile adrese yollarim. Ticari amac gudulmedigine gore free compilation yapmanin da sanirim bir sakincasi olmaz.

Dilerseniz parali yapimlari da listeye ekleriz, CD konusunu da oylamaya sunariz.

Hatta ikinci bir konu daha yapabiliriz. Burada da FS2002 CFG ayarlari ile hayli ugrasan Bulent, Biber ve Koksal Kaptanlar da en yuksek kalite ve optimum frame rate/ kalite olmak uzere iki ayri baslik halinde bugune kadar yazdiklarini bir araya getirebilirler. Bunun da faydali olacagina inaniyorum.

Sizlerden destek gelirse ilgili diger forumlarda da duyuru yapip guzel bir arsiv olusturabilecegimizi dusunuyorum.

Hakan "bb" Ünal