PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Project Airbus A320-23 Turkish Airlines TC-JPE & TC-JPF 2014 New Star Alliance Livery

erkal
28-02-2014, 09:50
Selamlar.. İyi haftasonları degerli arkadaslar..

Gecen haftalarda THY A320 filosundan TC-JPE ve JPF star alliance boyaması ile yeniden düzenlendi..bende ufak bir heves ile vakitten yararlanıp Project Airbus A320-232 model için boyamaları hangardan cıkartım. esasen FS2004 için ancak FSX 'de calısma ihtimali de var ama emin degılım cunku FSX kullanıcısı degılım dolayısıyla test etme imkanım yok:) ancak bildiğim su ki Project Airbus modellerinin her iki versiyon ile de calısabilme kolaylıklarının oldugu.. FSX kullanan arkadaslar deneyip görebilirler...umarım begenirsiniz..keyifli ucuslar dilerim..

1784

1785

1786

1787

Link: https://www.mediafire.com/?q8n0cen1qih9nnw

Batur
28-02-2014, 17:43
Ellerıin dert görmesin Erkal hoca, bu iyi oldu bak :)

TC-ALP
28-02-2014, 17:52
Emeğinize ,ellerize sağlık.Bende fs2004 kullanıcısı olarak ve PA modellerini hep kullanıyorum.Küçük bir sorum ve isteğim olacak.Malum bizler'' fs2004'' kullananlar için AIRBUS da SHARKLET yok.''Wilco'' için update bulmuştum ama olmadı.FSX Payware bi üründe var.herkesin malumudur.:)) PA modellerinde SHARKLET modelleme yapabilirmiyiz?

erkal
28-02-2014, 18:38
Tesekkurler..sagolun..Sharklet için ayrı modellenmesi gerekiyor ucagın ancak Project Airbus 330-340 modeline baslamıstı yaklasık 2 sene önce 2 senedir bi ucagı cıkartamadı..beleşe yaptıkları için..tarihte vermiyorlar..kafaları ne zaman eserse o zaman calısıyorlar.. surpriz bir gün belirleyip release ediyorlar bu yarın da olabilir, 2 hafta sonrada olabilir bi 2 sene daha da beklenilebilir hiç belli olmaz:) Sharkletli yapacaklarını soylemişlerdi ancak sonra ses cıkmadı..daha da cıkmaz herhangi bir surpriz olmaz ise:)

Enes Demirdere
28-02-2014, 19:35
Erkal hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Sharklet olmuyor ise bile bir Pegasus boyaması yapabilirseniz çok makbule geçer vallahi.Teşekkürler kolay gelsin.

erkal
28-02-2014, 19:57
Tesekkur ederim :) müsait bir zamanımda PGT yapmaya calısırım..hoşçakalin.

Tamer Ozturk
28-02-2014, 20:13
Erkal abi eline emeğine sağlık, teşekkür ederiz.Sormak istediğim bir konu var.Daha önce Project Airbus A320 kullanmıştım fakat taxi ve landing ışıkları çok kısık yanıyor yani kokpitten baktığınızda hiç aydınlatmıyor.Shockwave 3d light denedim olmadı, hatta vaps forumunda arkadaşlarda inceledi fakat sorunun modellemeden kaynaklandığını söylediler.Acaba sizde de var mı böyle bir durum?

erkal
28-02-2014, 20:18
Selamlar Tamer kardeşim tesekkurler güzel gorusun için ancak bahsettiğin gibi bir durumlar hiç karsılasmadım yardımcı olmak isterdim ancak soylediğini ilk defa duyuyorum istersen nette forumlarda ya da baska platformlarda arat belki yardımcı bir kaynak elde edersin ya da sana tavsiyem nette project airbus A320 light configurations seklınde arat yardımcı olur ayrıca çeşitli ısık alternatifleri ve konfigürasyonları da bulabilirsin...hoşçakalin..

Tamer Ozturk
28-02-2014, 20:53
Abi inanın bu konuyla ilgili çok araştırdım fakat olumlu sonuca ulaşamadım malesef.Eğer sizin için uygunsa gönderebilir misiniz uçağı komple olarak?

Tamer Ozturk
28-02-2014, 20:56
Hatta resim ekleyebilirseniz çok güzel olur.Size de rahatsızlık verdim kusura bakmayın o kadar çok uğraştım ki en son pes ettim yoksa başınızın etini yemezdim :D

erkal
28-02-2014, 21:04
Müsait bir zamanda göndermeye calısırım dosya boyutu elverirse..ayrıca ricam bu tip isteklerinizi özel mesaj yolu ile belirtmeniz daha dogru olur bu sekılde olmasını ben sahsen etik bulmuyorum..anlayıs gostereceğinizi biliyorum..selamlar saygılar..