PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AI Traffic

Bluefire
07-01-2007, 00:28
merhabalar,

gecen Yil Barbaros Hayrettin ve diger Arkadaslari yapmis oldu yeni AI
Traffic Paketi vardi. Zamaninda yüklemisdim ama malesef bugün Bilgisayarimda bazi Problemden dolayi silinmistir.

Link: http://www.sanalpilot.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4473&SearchTerms=Turkish,Traffic

http://www.raksnet.net/fly/AI_Traffic_Turkey_2006_V2.0.zip
burdan malesef indirilemiyor.

Baska nereden temin edebilirim? Simdiden tesekkürler

agrilex
07-01-2007, 00:31
Bildigim kadar?yla Onur Air VA n?n forum sayfalar?nda link vard?, bir göz atarsan?z san?r?m tekrar yukleyebilirsiniz

Bluefire
07-01-2007, 00:41
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Bildigim kadar?yla Onur Air VA n?n forum sayfalar?nda link vard?, bir göz atarsan?z san?r?m tekrar yukleyebilirsiniz

<div align="right">Originally posted by agrilex*-*07/01/2007*:* 01:31:31</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

su an www.onurairva.com adresine ulasamiyorum

AYK
07-01-2007, 10:34
Kerim Kaptan,
Benim ar?ivimde AI Turkey Traffic Pack' leri var. Ama sana nas?l ula?t?rabilirim bilmiyorum. Bir CD' ye çekip adresine göndermek geliyor akl?ma, ba?kaca daha k?sa bir yolu varsa söyle ltf. ?stresen PM' de görü?ürüz meseleyi..
?yi uçuşlar,
Levent S?ray

Bluefire
07-01-2007, 12:06
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Kerim Kaptan,
Benim ar?ivimde AI Turkey Traffic Pack' leri var. Ama sana nas?l ula?t?rabilirim bilmiyorum. Bir CD' ye çekip adresine göndermek geliyor akl?ma, ba?kaca daha k?sa bir yolu varsa söyle ltf. ?stresen PM' de görü?ürüz meseleyi..
?yi uçuşlar,
Levent S?ray

<div align="right">Originally posted by AYK*-*07/01/2007*:* 11:34:29</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Iyi günler Levent Kaptan,

size PM yoluyla Mesaj gönderdim. Yinede görüsmeye devam edebiliriz.
Saygilarimla

Cagatay
12-01-2007, 21:31
[V]FS9u kaldirmak zorunda kaldim geri yükledim ancak AI-Trafige ulasamiyorum bende kaybettim:(yükleme imkani olan varmi yada indirebilecegimiz bir yer varmi??:((

Cagatay
12-01-2007, 22:11
Kendime cevap vermis gibi olcak ama belki bulamayanlar vardir benim gibi;

Sn. Vedat Sencan'in kisisel sitesinde buldum.Kendisine buradan tesekkür ediyorum.
www.vedatsencan.com

Tesekkürler