PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Squawkbox'da ses problemi

Sercan YILMAZ
04-11-2005, 23:25
Arkadaslar selamlar iyi bayramlar herkese,

Birkac zamandir online ucus keyfimi kaciran bi sorunla basim belada.. Ses problemi..Online sektorun frekansini girip konusmaya baslayinca sorun basliyor ATC'ler beni rahatlikla duyabiliyor, ama ben onlari kesik kesik duyuyorum, yasamayan bilmez inanilmaz sinir bozucu bi durum[V] Gecen'de ozellikle cok komik oldu, Frankfurt'dan kalktim sorunsuzdu, gectigim butun online controllerle sorunsuz sekilde konustum, LTBB_CTR baglandinin yine ayni sorun!! Ama bugunlerde sorun iyice kroniklesti artik butun ATC'leri kesik kesik duyuyorum:(
Yapmadigim sey kalmadi, care olurmu bilmiyorum ama en son formatlamaktan baska carem kalmadi, o da olmassa camdan asagi atmayi dusunuyorum:D
Derdime care olan buyuk sevaba girer bayram gunu:)
Herkese sevgiler...

kral21
05-11-2005, 22:09
Bende de ayn? sorun var. ATC nin ilk bir kaç sesini duyuyorum ve ses kesiliyor daha sonra transmit tu?una bas?p çekti?imde tekrar sesi geliyor. Çok uzun zamand?r bende devam ediyor bu sorun foruma da yazm??t?m önceleri ama sonuç ç?kmad?. Ne yapt?ysam düzelmedi format dahil.

Sercan YILMAZ
06-11-2005, 00:05
Hocam sanirim sorun squawkbox'da degil, cunku FS'yi hic acmadan Servinfo uzerinden Roger Wilco ile dinleyince de yine ayni sonucu aliyorum..Ses kartini driverini da update ettim (SB 24bit) degisen birsey olmadi..Cok ilginctir Amerika ve Yunanistan sektorlerine baglaninca sorun yok, geri kalan butun sektorler sorunlu[xx(] nasil istir anlamadim..
Su anda butun suphelerim Router uzerinde toplaniyor, RW manuline bakarak router uzerinde port actim ama olmadi, sisteme yeni bir router baglayarak deneyecegim bakalim neler olacak..