PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AVSIM

Racer
29-10-2004, 18:12
Son bir haftad?r avsim den nedense hiçbir?ey indiremiyorum...download a her zaman oldu?u gibi t?kl?yorum ,ekran de?i?iyor ama download penceresi aç?lm?yor...sonuç olarak elde var 0. bu sorun benden mi avsim den mi kaynaklan?r...ama ben hiçbir yere dokunmad?m kendili?inden oldu her?ey... siz son günlerde avsim den herhangi bi?ey indirdiniz mi? bu konu hakk?nda bilginiz var m??
iyi uçuşlar[^]

PROPAN
29-10-2004, 18:28
Halil merhaba,
AVS?M'e üye olmu?tun de?il mi? Aksi takdirde de?in durumlarla kar??la?man do?ald?r. Ben veya di?er arkada?lar üye oldu?umuzdan beri herhangi bir problemle kar??la?m?yoruz.
Mesut MUMCU

Racer
30-10-2004, 15:11
Evet AVSIM e üyeyim tabiki...zaten üye olmasam,daha öncede indiremezdim......tekrar login olmaya çal??t?m password ümü kabul etmedi..ama bana daha önce gönderdi?i maillere bakt?m..password üm do?ru..i forgot my password dedim, bu defa da mail imi kabul etmedi..do?rusu ben bu i?in içinden ç?kamad?m.. :(

munur
31-10-2004, 14:14
Selam Halil,
Sorunun nedeni 2 seçenekten biri olabilir.
1-Firewall engeli
2-Internet Explorer

Çözümler.
1-Firewall kullan?yorsan disable yap?p öyle dene.
2-Explorerda-Tools -internet options=Security Medium olacak
=Yine internet options'da Privacy bolumunde Block Pop varsa kald?r.
=?nternet options'da security bolumunde Trusted sites'e ve Restricted Sites bolumlerine teker teker t?klay?p Default level olduklar?n? confirm et.
Bir dene bakal?m.
Sevgiler
Munur Soyer

Racer
03-11-2004, 12:57
H?ÇB?R?EY de?i?madi,her?eyi s?ras?yla ya?t?m.....avsim do?rusu saçmal?yor diyebiliri..mail gönderdim,derdimi anlat??m,o bana yeni ç?kan uçaklar?n adresini gönderiyor,,ya ben anlatmas?n? bilmiyorum,ya onlar anlamas?n? bilimiyor..ba?ka sitelerde de bir ara?t?rma yapt?m ama avsim gibisi yok..ah bi de derdimi anlasalar..............................
iyi uçuşlar...