PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -Groupflight-LTAI-LTAF ucusu

kelaynak
10-08-2004, 02:23
Dün ak?am Gurhan , Remzi ve Biber hocalar?n kat?l?m? ile gerçekle?ti. Biber hocada meydana gelen teknik aksakl?k yüzünden önce havaliman?nda bekleme yap?ld?. Sona kendisinin r?zasi ile kalan bizler kalkt?k ve güzel bir uçuşun ard?ndan adanaya var?rken Biber hocam kalkm?? ve bize yakla?m??t?. Bende bu kadar aksakl?k ya?amas?na ragmen y?lmad?g? için kendisine bir iyilik yapay?m dedim :D
http://cc.domaindlx.com/sunexpressva2/group.JPG
Sizde kat?l?n dahada çogalal?m.[8D] Bu arada tam çekerken arkada bi 747 bitti. Kimdi acep :D

tansu
10-08-2004, 03:01
Yalc?n yukledigin resmi goremiyorum fakat hissedebiliyorum:D. Eminim cok guzeldi. En yak?n zamanda ben de kat?lmaya cal?sacag?m.

kelaynak
10-08-2004, 10:33
Oy Oy hemen bi çözüm bulup düzeltiyorum.

biber
10-08-2004, 14:50
Yalcin, tesekkurler ve sizi beklettigim icin tekrar ozur dilerim. FS2002 deki teknik sorunu bir turlu gideremedim ve ancak fs2004 ile online olmayi basardim. FS2004 icin SB kurulum sirasinda bazi ayrintilari atladim herhalde, online ucus esnasinda diger ucaklari goremedim. Bu nedenle park ederken senin ucaga cok yaklasmisim :D. Bir de ricam var, grup ucuslarimizi ve ucus izlenimlerimizi artik Groupflight maillistte paylasalim.
sevgiler

biber
it`s good to fly with gentlemen!