PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UFAKLIKLA BA?IM BELADA

mehmetcelbis
04-05-2004, 13:08
Arkada?lar Merhaba

Bilgisayar? alal? bir ay oldu.Fakat istedi?im gibi sistemi kuram?yorum.
Berkay ad?nda bir o?lum var.Ak?amlar? sistemi kuruyorum ve fakat o?lan sistemi bozuyor.Bütün oyunlar? oynamak istiyor.Zarar? bana dokunuyor.Napal?m o bozacak bir tekrar kuraca??z.Karde?ine bir uçak boyaca??m? duyunca k?skançl?k damar? tuttu.Bu huyundan vazgeçirmeye çal?yorum.Bakal?m ne kadar ba?ar?l? olaca??m? bilmiyorum.Bir f?rsat?n? bulup yapmaya çal??aca??m.
Bu ak?am makinaya password atmay? dü?ünüyorum.Ya da onada bir bilgisayar yapaca??m.??te gecikmenin sebebi budur.

Arno
04-05-2004, 19:52
Mehmet abi o duyguyu az da olsa biliyorum bizim eve gelen misafirlerin ço?unun ufakl?klar? var çok tatl? gibi gözüküp bir anda klavyeye atl?yarak sistemi kilitliyolar:DMouse optic olunca k?rm?z? ???k ilgilerini çekiyo bi al?yolar ellerine tekrar alana kadar can?n ç?k?yo hele bide repaint yada test uçuşu yap?yosam aman ya bak?yorum birden flap falan aç?lm?? noluyo demeden bi anda oyun kapan?yo o yüzden bu password i?i iyi oluyo senin çoçuklar gerçi büyük ama;)sab?r diliyorum.

Arno
04-05-2004, 19:52
Mehmet abi o duyguyu az da olsa biliyorum bizim eve gelen misafirlerin ço?unun ufakl?klar? var çok tatl? gibi gözüküp bir anda klavyeye atl?yarak sistemi kilitliyolar:DMouse optic olunca k?rm?z? ???k ilgilerini çekiyo bi al?yolar ellerine tekrar alana kadar can?n ç?k?yo hele bide repaint yada test uçuşu yap?yosam aman ya bak?yorum birden flap falan aç?lm?? noluyo demeden bi anda oyun kapan?yo o yüzden bu password i?i iyi oluyo senin çoçuklar gerçi büyük ama;)sab?r diliyorum.