PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Screen Shot'in Oykusu

anfora
08-11-2002, 11:52
Sevgili Arkadaslar,
Asagida gormus oldugunuz resmi, yapimi yeni bitmis bilgisayarimda cektim. Cok kisa olarak huzurunuzda Sevgili Burak Yuksel arkadasima hem sonsuz tesekkurlerimi sunmak hemde bu bilgisayarin cok kisa hikayesini anlatmak istiyorum...
Benim hayatimda, bu yaptigim bilgisayardan once, sadece bir tane IBM' in milattan once kalmis bir modeli vardi. Ve onunla sadece cd takip cikarmayi ogrendim. Yaklasik 3 yillik bir beraberlikten sonra FS2002 de 2-3 frame rate leri ile karsilasinca canima tak etti ve sevgili Burak Yuksel arkadasimin bana vermis oldugu cesaret ile butun parcalari internetten ismarladik. Bilgisayarin yapilacagi gun msn messenger a gectik webcam imizi bagladik caylarimizi aldik. O benden 2000mil uzakta,Burak soyledi ben isimlerini dahil bilmedigim parcalari yerlestirdim. Yaklasik 4 saat sonra, hayatinda daha once cd takip cikarmaktan baska birsey bilmeyen bendeniz bu screen shot i cekebilme kapasitesindeki bilgisayari yaratmis oldu.
Bana vermis oldugu cesaret ve yardimlardan dolayi Sevgili Burak Yuksel ve bilgisayar tamalandiktan sonra ki zoruluklarda Turkiyeden yardimda bulunan Umut Arica ve Erdal Tunali arkadaslarima cok tesekkur ederim.

PS: Tahmin ediyorum onumuzdeki 5 yil daha ben bu evde bilgisayar yapim isine bulasmam:)

Ozan Durmus

http://anfora.kolayweb.com/ant.jpg

Edited by - anfora on 08/11/2002 11:53:50