PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KJFK Approach

uarica
25-07-2002, 16:47
Ilk screenshot denemem. Umarim begenirsiniz :)

http://uarica.kolayweb.com/Screenshots/shot1.jpg

Umut

therapy
26-07-2002, 00:11
Sevgili Umut,

Her sey iyi duruyor,ozellikle bulutlar ve aradan gozuken sehrin isiklari.
Ancak aciktaki -alanin etrafindaki- isiklarda bir gariplik var.
Sanki isik degilde erimis metal sivisinin dokuldugu tabladaki bosluklara yayilmasi gibi duruyor(ozellikle pistin etrafindakiler).:))
Yanlis hatirlamiyorsam sen FSW nin add-on larini yuklemistin.Soyleyebilir misin isik ayarlarindan hangisini secmistin? Cunku ay ve gunes gibi sehir isiklarinda da cesitli secenekler var.
Belki degistirirsen farkli bir goruntu alabilirsin.
Yeni goruntulerini bekliyorum:))
Ellerine saglik..

therapy

remziusta
26-07-2002, 00:14
Fena de?il Umut, zamanla aha da güzelerini post edece?ine eminim
i?te bazi ipuçlar?:
1- bulut konfigurasyonuyla biraz oynayarak seyreltilebilir parçal? bulutlu bir hava daha de?i?ik dramatik görüntüler katar.
2-sirrus bulutlar? resme derinlkik katar, advancede menüden deviasyon rakamlar? ile oynayarak bulut dö?emesinde say?s?z konfigürasyonlar otaya ç?kar.
3-sabah ?afak sökerken gün do?umunda güne?in tam ufuktan do?du?u andaki görüntüler ?afa??n k?z?ll??? nefis bir efekt katar görüntüye
4- panlede saat kadran?ndan saati de?i?tirerek dakika dakika istenilen renk tonu elde edilebilir
5-ani saat de?i?imleri de ilginç hilelelr olu?turur mesela geceden aniden gündüze geçerken terrain textureler h?za yeti?emez ve koyu kal?r üstelik bu esnada pist ???klar? henüz daha sönmeye f?rsat bulamam??t?r. i?te bu an tam deklan?öre basma vaktidir.
kolay gelsin selam ettim
Remzi Öztürk

uarica
26-07-2002, 01:42
Destekleriniz icin tesekkurler :)

Gokhan, bu screenshot'i alirken generic night textures'dan yellow city olarak yuklemistim. Ben de isiklari pek begenmedigim icin daha sonra white city'ye dondum. Onun isiklari daha guzel gorunuyor.

Remzi Bey, onerilerini dikkate alacagimdan emin olabilirsiniz.

Tesekkurler...

Umut