PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ?lginç Thy Röportajlar?

MURAD
17-11-2006, 15:51
Herkese Selam

Periyodik aral?klarla THY hakk?nda çok ilginç yaz?lar, makaleler veya iddialar yay?nlan?yor çe?itli yerlerde. Ne istiyorlar bu THY-den hala anlayamad?m?

A?a??da da çok ilginç röportajlar var :

[----- ?ÇER?K S?L?NM??D?R -----]

hakan737
17-11-2006, 16:56
Murad bey bence böyle mesnetsiz kendi içinde bir çok noktada çeli?en haberleri buraya ta??mayal?m. bize bir faydas? olmad??? gibi böyle daha henüz haber eti?inden nasibini almam?? gündem yaratmak için kendi haberini uyduran sitelere prim vermeyelim. daha ikinci paragrafdan sonras?n? okumad?m, zira oraya kadar olan? zaten yaz?n?n yaz?l?? amac?n? belirtiyor.Eminin ad? geçen di?er ki?ilerin isimlerinin geçti?ine haberleri bile yoktur!.

Excalibur
17-11-2006, 17:30
arkada?lar ben sab?rla ne yazd???n? okudum.
Hakan bey'e sonuna kadar hak veriyorum. Son zaman larda yap?lan karalamalar?n mesnetsizce oldu?u kan?s?nday?m.
Yanl?zca topic açmak içinde gerçeklerle alakas?z olan medya ürünlerine prim vermemek gerekir.
biraz ara?t?rma yapsayd?n?z THY zaten bir çok ülkeye tarifeli sefer düzenliyor. Ortak uçuşlarda cabas?.
s?rf malum sahs?n okulu var diye de?il. Hizmet için

MURAD
17-11-2006, 17:40
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">biraz ara?t?rma yapsayd?n?z THY zaten bir çok ülkeye tarifeli sefer düzenliyor</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Ne istiyorlar bu THY-den hala anlayamad?m?
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">