PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Home Kokpitte ekran görüntü ba?lant?s???

atlasfly7
16-11-2006, 13:42
Herkese merhaba

kendi ev kokpitimi haz?rlamak için kollar? s?vad?m hatta neredeyse baslad?m.Flightdecksoulitons'a sipari?lerimi verdim neredeyse kokpit kuruldu gibi bi?ey , daha do?rusu bütün parçalar elime ula?t? sadece onlar? ayarlay?p çal??t?rmak gerekli ki san?r?m bu i?in en zor taraf? de?im yerindeyse saç?m? ba??m? yoluyorum.Bu konuda bilgisi olan arkada?lardan biraz yard?m rica edece?im.

1-Acaba panelimin üzerinde bulunan LCD'lere nas?l göstergeleri ba?layabilirim (Aç?klayay?m panelim 737NG ve yükseklik , h?z ve ufuk çizgisini gösteren ekranla rota ve headingi dösteren ekran ayr? ayr? biliyorsunuz kokpitte.Ba?ka bir sitede adam?n bu göstergeleri ayr? bir monitörde çal???r duruma getirdi?ini gördüm acaba bu nas?l oluyor?)

2-Tek bir FS2004 üzerinden çevre görüntüsünü üç boyutlu verebilmek için e?er sa? ve sol taraf?ma fazladan monitor koyarsam kar??y? projeksiyon gösterirken sa? ve sol taraf?m?da ba?ka monitörlerden görebilmem için nas?l bir ba?lant?ya ihtiyc?m var?

Bu konuda beni ayd?nlat?rsan?z çok sevinirim tek umudum bu forum :)

Sevgilerimle
I??ksal

atlasfly7
16-11-2006, 18:06
Bu kadar dersten sonra insan ?u ba?l??? nas?l düzeltirim onuda yazard? bari.155i bu konuyla ilgili arasayd?m daha çok yard?m alaca??m kesindi en az?ndan daha kibar olurdu

Sayg?lar?mla
I??ksal

fatih.koz
16-11-2006, 18:35
Nasıl düzeltirim sorusunun cevab? ise forumun kendi bünyesindeki FAQ k?sm?nda a?a??daki ba?l?kta mevcut ...

http://www.sanalpilot.com/forum/faq.asp?sectionid=3#edit

Sitem etmeden önce onu okusayd?n?z bari !

Sayg?lar

atlasfly7
16-11-2006, 18:49
Ba?l?k de?i?ti [8)]

San?r?m art?k herkes mutlu . Valla iki yorum ald?m ama sorma yard?mc? olabilecek biri ç?kmad? . Y?ld?z?ma da bakarsan?z forumu pek s?k kullanan üye olmad???m? görürsünüz buda forumu kullan?rken hata yapma olas?l???m? yükseltiyor.Aç?klad?n?z yapt?m ama her?eyin bir uslübü vard?r.Buras?n?n dost bir forum oldu?unu dü?ünüyorum kimseye sitem etmedim bu konuda uzas?n istemiyorum art?k esas topic ba?l??? üzerine konu?ursak sevinirim.Chat yap?yormu? gibi hissettim kendimi ;)

Sayg?lar?mla
I??ksal

TK957
16-11-2006, 18:56
Y?ld?zlar?n?z?n az olmas? OLMAZSA OLMAZ FORUM KURALLARI n? okuman?z gereklili?ini artt?r?yor.Öte yandan sordu?unuz soru herkezin yard?mc? olabilece?i bir konu de?il biraz sab?rl? olursan?z elbet cevap bulursunuz.

hasmet
16-11-2006, 20:07
Size yard?mc? olacak 2 arkada??m?z var.
Kahraman Akyürek
Remzi Usta
Yaz?n?z? görürlermi bilmiyorum ama forumdaki member k?sm?ndan kendilerine mail veya pm at?n.

kahraman
16-11-2006, 23:01
Merhaba I??ksal bey,

Benim bu konuda baz? çal??malar?m var. sordu?unuz sorular?n cevaplar?da haz?r ancak forumortam?nda anlat?labilecek birkonu de?il.
özel mesajla telefonumu gönderiyorum.

Kahraman Akyürek

atlasfly7
17-11-2006, 11:41
Herkese çok tesekkür ediyorum.Kahraman bey sizinle en k?sa sürede irtibata gecece?im cok sa?olun.

Sevgilerimle

I??ksal