PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alis veris yapabileceginiz mukemmel bir model-shop

postmaster
14-11-2006, 21:35
http://stores.ebay.com/wingsmodels_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZQ2d33QQftidZ2QQ tZkm

arkadaslar ben ismarliyorum genelde 2 bazen 3 maket...

cinden geliyor yaklasik 3hafta suruyor ama hic problemsiz simdiye kadar 9 maket aldim...

kapiya kadar posta ile geldi...kutulama seklide mukemmel...

ebay den paypal ile odemeniz mumkun ayrica arkadasla temasa gecip

money order-eft-de mumkun..

veya hic olmadi maketlerin piyasa fiyatlari hakkinda bilginiz olur asagi-yukari boylece fahis fiyat odemezsiniz alis verislerde

bu arada sevgili alisveris ortagim Hakanin modellerinin fiyatlari bunlarin yaninda oldukca makul ve hatta ucuz kaliyor...cunku bunlara yaklasik siparis basina $10 odeniyor

linsux
15-11-2006, 11:59
1/200 ve daha kucuk olcekli modellerde tekerlerin olmamasindan dolayi ben 1/400'de bazen bulabilirsem de 1/200'ile devam ediyorum. 2 hafta once A346 Lufthansa aldim, hem stand'i var hem tekerlekli. Ayrica Starjets'in turbinleri donen, lastik tekerlekli 1/400 ucaklari da var. Ben de masama koyuyorum ama benim ayrica Airport model hayalim var, o nedenle ucaklarin tekerlekleri olmasina dikkat ediyorum.

Ben eztoyz.com'u tercih ediyorum.

Excalibur
16-11-2006, 02:17
arkada?lar modeller harika ama neredeyse hepsine bakt?m.
dikkatimi çeken ruslara ait bi model bulamad?m
ne desem bi TU 154 veya IL 86 olsa iyi olurdu kan?mca
hiç bir yerde göremedim acaba model çal??malar? yok mu [?]
bu modellerden elinde olan var m? nas?l tedarik edebiliriz [?]

hakan737
16-11-2006, 12:04
selamlar, adres ilginç geldi banada zira benim tedarikçilerim Macau ve hongkong'dan. biri bir vesile ile tan??t???m aslen malezyal? bir arkada??m di?eride tesadüfen coca cola objeleri ararken buldu?um bir hongkonglu. Asl?nda e?im için coca cola objeleri getirtirken laf olsun diye sormu?tum sonra bana bir liste gönderdi derken muhabbetimiz ba?lad?. Bende farkl? listeler olsada baz? uçaklar çak???yor. benden ucuz veya pahal? olan?da var. Ama benimkiler -ki genelde Macau'daki Malezyal?y? tercih ediyorum, toptanc? fiyat?ndan olmasada toplu al?rsam indirim yap?yor o zaman bu linkdeki fiyatla bazen ayn? fiyata geliyor yada tesadüfen anlad???m kadar?yla o fiyata indirtmi? oluyorum.

ben ebay'dan sadece tek tek getirtiyorum e?er bulursam. belkide benim ?anss?zl???m bugüne kadar 120$'l?k maketim 150$l?kda di?er ürünlerim kayboldu.Bazen s?rf Türkiyeden oldu?um için ürün satmayanlarlar bile kar??la?t?m zira Türklerden canlar? oldukça s?k?lm??.

Bu buldu?um tedarikçiler sadece hongkong ebay'da sat?? yap?yorlar ama ben do?rudan mail ile görü?üyorum. Bazen kota koyuyorlar en az 10 tane almak zorunda kal?yorum 5 model için. Maketlerin as?l fabrikalar?n? buldum. ama kesinlikle perkanede için cevap vermiyorlar. ayn? modelden en az 100 yada 500 tane alacaksam ozaman konu?al?m diyorlar.

metalpro
22-11-2006, 00:04
Wingsmodels den defalarca model ald?m hepsi sag salim geldi ve 3 gunde. Uc hafta gibi geciken bir sure bizim ptt ile ilgili, urun 3 gun icinde giriyor memleketimize! Amaaa eger bir tanidik var ise ptt de ?sler kolaylas?yor.

metalpro
22-11-2006, 00:09
Hakan bey soylemeyi unuttum www.iyibey.com tavsiye ederim. Ebay dan yapilan alisverisler ile ilgili guzel puf noktalari ve tavsiyeler var. Eger bu siteyi ziyaret edip bilgi edinirseniz hic sorun yasamazsiniz !

hakan737
22-11-2006, 00:46
aç?kças? ben Ebay'dan çook uzun y?llardan beri al??veri? yap?yorum ama herkesin deneyimi farkl? tabi. kimilerinde sorun ç?kmazken baz?lar?nda sorun ç?kabiliyor.Bu biraz ?ans i?i.

wingsmodel'i bir yerden hat?rl?yorum diyip duruyordum, buldum sonunda seneler önce buldu?um bir site idi www.wingsmodel.com ama ebay'dan de?il.ebay'da çok kelepir site vard?r model ile ilgili ama hepsinden bir kere kaz?k yemi?imdir. en sa?lam görüneninden bile! ?imdi d??ar?dan iki tane süper site buldum 1/400ler için onlardan çok memnunum.

tncsnkl
22-11-2006, 02:13
eBay'de hakan abi Buchair diye arat?rsan , store ismi...Sahibi Türk yanl?? hat?rlam?yorsam ad? K?vanç olcakt?.Ço?u modelleri oradan sipari? ettim.1/500 için Emirates A380'e 18$ odem?st?m...NY'de dükkanlar?.Abimde NY'de ya?ad??? için shipping dert olmuyodu bana , toplu halde NY'den biri gelirken bavulunda getiriyordu.