PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : As Real as it gets...

turkisheagle
26-11-2010, 14:02
LOS ANGELES DOWNTOWN!!!

http://i1124.photobucket.com/albums/l571/turkisheagle88/DowntownLAbmp.jpg

Keyifli uçuşlar..

TC-BUG
27-11-2010, 03:45
Eline saglik,gecen haftasonu gercegine bakiyordum ben de tam :)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1124.snc4/148617_466850408105_746348105_5910750_5081934_n.jp g

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs589.ash2/154125_466848018105_746348105_5910723_3394098_n.jp g

vikartindur
27-11-2010, 06:28
GTA San Andreas'taki meshur bina :)

BEST
27-11-2010, 11:09
Burak ve Buğra hocam, SS'leriniz harika.Ellerinize sağlık.

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">GTA San Andreas'taki meshur bina :)
<div align="right">Originally posted by vikartindur - 27/11/2010 : 08:28:15</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
Aynen Tuna hocam. Burada San Andreas ile ilgilendiğinizi duymak yalnız olmadığımı düşündürdü. Bu yaşta San Andreas'taki bu binanın tepesine az mı helic'lerle indik..Şimdi ise GTA-4 var, N.York&Manhattan'da polisleri her gece peşimden koşturuyorum. Bu arada GTATURK'teki meşhur best abiyim..San Andreas için Türkçe yamalar ve Türkçe bilbord yazı modları ile çok uğraştık.Sevgilerimle.

turkisheagle
27-11-2010, 11:20
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Eline saglik,gecen haftasonu gercegine bakiyordum ben de tam :)</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Abi seninde eline sağlık.Çok güzel yerlerde bulunuyosun, daha çok fotograf paylaşman dileğiyle.

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">GTA San Andreas'taki meshur bina :)</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Tuna hocam, aynen öyle.San Andreas benim için çok özel bir oyundur.2006 yazı sabah akşam oynardım, görevleri tek tek geçerdim, ta ki orada toprak pisti bulunan bir havaalanının görevlerini yapana kadar.Oynayan varsa mutlaka hatırlar, oraya sahip olabilmek için belli uçuş manevralarını falan yapmanız gerekiyordu.Uçakları klavye ile kullanmakta ciddi yetenek istiyordu.(3 eksenide kontrol edebiliyordunuz).Ondan sonra San Andreas oyunu benim için bitti.Ne zaman oyunu açsam, mutlaka uçuyordum.Çeşitli binaların çatılarına inmek, şehiri yukardan izlemek, alçak uçuşlar , askeri üssün üzerinden akrobasi uçağıyla geçip, atılan füzelerden ve kovalayan savaş uçaklarından kaçmak , iş jetleriyle şehir arasında pilotluk yapmak vs.:) GTA nın tanıdığı özgürlükle Uçtukça uçasım geliyordu..Görev yapmak, polisten kaçmak vs çok anlamsız gelmeye başlamıştı artık.Varsa yoksa uçmak! :)

Sonu ise malum.Daha önce 2003 te FS2002 için niyetlenip, bunlar çok tekniş işler sıkılırım ben diyerek vazgeçtiğim bir şeyi yapmaya karar verdim.Bir yerden başlarız eğitimlere falan heralde diyerek FS2004 ü aldım.Başlayış o başlayış...Bu kadar zevk aldığım bu hobiye başlamak için beni teşvik eden oyundur GTA San Andreas.. O yüzden bahsi geçince tutamadım kendimi bir iki kelam etmeden.:)

Herkese keyifli uçuşlar..

mehmetali
27-11-2010, 12:00
gta cilar toplanmis, ben sn andreasi cok az oynadim ama, vice city ile cok zaman gecirmisligim , oyun bitirmisligim var. Bu arada vice city de miami aslinda. cok guzel yapmislar.

yeni cikacak GTA nin nerde gececegine dair oylama yapiliyordu gecenlerde. umarim gene vice citye doner.

Bugra, tadini cikar. bizi haberdar et.

Burak , resim de cok guzel cikmis.

vikartindur
28-11-2010, 03:15
Selamlar,

GTA muhabbeti dönmüs, ne güzel :)

Ben de GTA1 ve GTA2 ile baslamistim bu oyuna. GTA3 çiktiginda almadim, ama onu oynayan bir arkadasimda bol bol oynamisligim vardir.

Vice City ve San Andreas... Ah hele o San Andreas. Bir insan bir oyunu iki kere oynayip bitirir mi? Hele o radyo programlari, Amerikan modern kültürünün altindan girip üstünden çikan diyaloglar.

San Andreas'i da ben söyle oynardim: Ilk birkaç gorevden sonra yemek yeme ve spor yapma fonksiyonlari açildiktan sonra oyunda günleri (gerçek hayatta da oyunu açtigim zaman ilk birkaç birkaç gün) harcayarak bisiklet, motorsiklet ve araba kullanma becerilerimi maksimuma yükseltecek kadar araç kullanir, spor salonunda kendimi en fit duruma yükseltene kadar spor yapardim. sonra devam ederdim görevlere. Bir de, Las Venturas açildiktan sonra özellikle WCTR News'ta son haberler geldikten sonra rastgele bir arabayi bir otoparka çekip bütün radyo programlarini, reklamlari ve o diyaloglari dinlemek müthis keyif verirdi. Muhtesem taslamalar var. Pek dikkat etmediyseniz mutlaka bir gününüzü ayirip radyo programlarini dinlemelisiniz. (I say you say, lonely hearts, gardening with morris, the wild traveller, entertaining america with lazlow, k-dust'ta axl rose'un muhtesem yorumlari, k-rose'da dogum kontrolünden habersiz amerikan tasralilarinin muhabbetleri, gangsta rap'in radio los santos'u...)

Ayrica, ucmayi seven arkadaslar için kendim kesfettigim iki kisayoldan bahsedeyim:

1. San Andreas'ta havaalanina yakin endüstriyel bölgede gezinirken rampali kamyonlara rastlariz. (o kamyona bindikten sonra rampayi yükseltmek de mümkün) Bu kamyonu havaalaninin giris kapisina çekin. Kamyonun burnu tam kapiya dayanmali. Sonra bir motorsiklet ya da bir arabayla son sürat kamyonun rampasina vurun, üstten asip havaalanina inebilirsiniz. Pilot lisansimiz olmadigi için jet uçaklarin kapisini açamiyoruz, ama cessna modeli uçaga binmek ve uçurmak mümkün :)

2. San Andreas'in ve San Fierro'nun daglik kismi açildiktan sonra, San Fierro'ya dogru giderken uzun bir tünelden geçiyoruz ya, o tünelden çiktiktan sonra haritaya bakin, San Fierro havaalaninin apronunun bir kösesi o tünelin sonundaki uçuruma çok yakindir. Hizli bir araba veya motorsikletle o uçurumdan son sürat uçarsaniz yine aprona düsüyorsunuz. Pilot lisansi olmadan da buradan cessna ya da helikopter kaldirabilirsiniz.. :)

Benim emektar laptop GTA4'ü kaldirmadigi için malesef onu oynayamadim, ama özellikle de onun radyo programlarini merak ediyorum.. :)

imported_n/a
25-12-2010, 10:34
o meşhur binanın tepesinde paraşüt varmı acaba? :)